Logo Gmina Mokobody

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 692
W sumie: 59958

News

News zdjęcie id 266

Spotkanie wigilijne OSP Mokobody

23.12.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Spotkania opłatkowe są okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu wigilijnemu strażaków, które odbyło się w 18 grudnia w świetlicy wiejskiej w Mokobodach. Swoją obecnością uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Pan Dariusz Stopa –Starosta Siedlecki, Pan Waldemar Rostek -Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Siedlcach, Pan Dariusz Wardak -Dowódca JRG 2, Pan Artur Młotowski -Komendant Komisariatu Policji w Siedlcach, Pani Dorota Dmowska- Paczuska -Wójt Gminy Mokobody, Ks. Stanisław Szymuś- Proboszcz parafii w Mokobodach, Pan Marian Mazurek- Przewodniczący Rady Gminy  oraz Marek Bednarczyk- Wiceprzewodniczący Rady Gminy. Na wspólnym kolędowaniu nie zabrakło również strażaków emerytów.

     Przybyłych gości przywitał Prezes OSP w Mokobodach Tomasz Bednarczyk. Ks. proboszcz odmówił krótką modlitwę, a następnie wszyscy wspólnie odśpiewali kolędę. Wójt Dorota Dmowska- Paczuska podziękowała strażakom za ofiarną pracę za trud i ryzyko, jakie podejmują  w ochronie życia i mienia ludzkiego, życzył wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, wytrwałości, męstwa i satysfakcji z pełnionej funkcji strażaka. Po wystąpieniach gości przystąpiono do głównej części uroczystości – dzielenia się opłatkiem. Łamiąc się opłatkiem, wszyscy składali sobie życzenia świąteczno-noworoczne. Spotkanie zakończyło się tradycyjną wigilijną kolacją.

    Wójt Gminy Pani Dorota Dmowska-Paczuska składa serdeczne podziękowanie Zarządowi OSP Mokobody za wykazaną inicjatywę oraz zaangażowanie w zorganizowaniu spotkania opłatkowego, które wprowadziło nas w świąteczny nastrój.

Wójt gminy zaprasza

 

      Iwona Księżopolska


 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.