Logo Gmina Mokobody

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 13973
W sumie: 57323

News

INFORMACJA DLA INTERESANTÓW

03.11.2020

URZĄD GMINY MOKOBODY DO DNIA 4 GRUDNIA 2020 R.
NIE PRZYJMUJE INTERESANTÓW OSOBIŚCIE
 W CELU ZAŁATWIENIA SPRAWY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY

TEL. 25 641 13 15

Numer wew.

Imię i Nazwisko

Nazwa stanowiska

Email

32

Krupa Joanna

Sekretariat

gmina@mokobody.pl

36

Patrycja Gałecka

Referent ds. podatków

podatki@mokobody.pl

Danuta Adamczyk

Inspektor ds. księgowości podatkowej

podatki@mokobody.pl

37

 Jacek Wierzbicki

Podinspektor ds. inwestycji, budownictwa i dróg

jwierzbicki@mokobody.pl

Paczuska Anna

Podinspektor ds. promocji, rozwoju i strategii gminy

anna.paczuka@mokobody.pl

54

Małgorzata Bednarczyk
 

Inspektor ds. zamówień publicznych, planowania i zagospodarowania przestrzennego

przetargi@mokobody.pl

38

Ewa Dębska

Inspektor ds. działalności gospodarczej i ochrony środowiska

srodowisko@mokobody.pl

40

Hanna Bielecka

Zastępca Kierownika USC

hbielecka@mokobody.pl

Ewelina Grotkowska

Inspektor  ds. wojskowych i obrony cywilnej

egrotkowska@mokobody.pl

42

Marzena Szalwa

Anna Paczuska

Inspektor ds. księgowości oświatowej

Inspektor ds. księgowości oświatowej

mszalwa@mokobody.pl

apaczuska@mokobody.pl

44

Aniela Ostas

Podinspektor ds. płac

aostas@mokobody.pl

57

Gizińska Aneta

Inspektor ds. obsługi Rady Gminy i gospodarki odpadami

agizinska@mokobody.pl

Wójt gminy zaprasza

 

      Iwona Księżopolska


 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.